Завтра в Україні буде майже по-літньому тепло / фото pixabay.com

У вівторок, 27 вересня, на погоду в Україні впливатимуть атмосферні фронти, через що очікуються дощі. Однак у деяких областях очікується майже літня температура.

Про це розказала синоптик Наталка Діденко.

"Літо, майже літо, прийде завтра в Україну. У південній частині 27 вересня очікується +20...+26 градусів. У східних областях +18...+21 градус. У центральних областях передбачається +15...+20 градусів. У північних та західних областях повітря буде свіжішим, +12...+16 градусів", - спрогнозувала вона.

Відео дня

За даними фахівця, атмосферні фронти зумовлять завтра періодичні дощі в більшості областей України.

"Надалі буде тепліше, загалом тиждень відзначиться комфортною температурою повітря та навіть можна сподіватися на сонячні прояснення серед локальних дощів та красиве небо з неймовірно красивими осінніми хмарами та веселками", - потішила синоптик.

Потепління в Україні

Як повідомляв Погода УНІАН, на рубежі вересня й жовтня в Україні очікується істотне потепління. Місцями температура буде практично літня, +25° та навіть вище. Однак разом з потеплінням прийдуть і дощі. Опади протягом найближчого тижня торкнуться всіх регіонів України. Місцями дощі будуть сильними та з грозами.

За прогнозом синоптика Ігоря Кібальчича, найближчого тижня очікується тепла й дощова погода. Настає довгоочікуване бабине літо.

Вас також можуть зацікавити новини: