Мир можна гарантувати тільки тоді, коли Україна зможе себе захищати - прем’єр

00:15, 16 лютого 2015
Політика
1391 0

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наголошує, що мир можна гарантувати тільки тоді, коли Україна має можливість себе захищати, тому необхідно посилювати обороноздатність.

Фото УНІАН

Про це він заявив в інтерв’ю програмі «ТСН. Тиждень».

”Завжди треба бути готовим до того, що Путін не виконає свої домовленостей, тому що він їх завжди не виконував. Друге - Мінські домовленості - це ще один крок, крок назустріч до миру... Мир можна досягнути тільки тоді і гарантувати тільки тоді, коли Україна має можливість себе захищати. Це зараз найбільш важливий час для посилення обороноздатності Української держави і для отримання допомоги від наших західних партнерів, в тому числі військово-технічної”, - сказав прем”єр-міністр.

Читайте такожКлімкін заявляє, що Україні потрібна «оборонна зброя» 

”Легалізовувати терористів ніхто не буде, якщо вони про це думають, а так само легалізовувати їхній анклав, який вони там вирішили влаштувати. Повне відновлення контролю над всією українською територією, в тому числі - Донецька і Луганська, дія українських законів, роззброєння всіх незаконних формувань, відновлення державної влади в кожному селі і в кожному місті, і геть російських бандитів і терористів з території України, і відновлення контролю над кордоном між Україною і Росією. Це ключові вимоги”, - підкреслив Яценюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter