этот материал доступен на русском

«Ти будеш сидіти за злочини проти України»: ветерани полку «Азов» звернулися до Порошенка (відео)

10:17, 12 серпня 2019
Політика
1465 0
Петро Порошенко / фото УНІАН

«Петро Олексійовичу, перед вами саме та трійка АЗОВців, добровольців, які ніколи не залишать тебе у спокої. Ми доведемо свою справу до кінця і ти будеш сидіти за злочини проти нації, проти армії та проти України» - сказав ветеран полку «АЗОВ» Олег Толмачов.

У мережі шириться відеозвернення ветеранів «Азову», серед яких - Дмитро Кухарчук, Олег Толмачов та Микита Макеєв. «Той самий Олег Толмачов, який не потиснув руку Петру Порошенку на Invictus Games. Той самий Дмитро Кухаручук, який прогнав Петра Олексійовича з Черкас. Той самий Микита Макеєв, який декілька днів тому намагався вручити Петру Олексійовичу простріляні бронижилети, але від якого Петро Олексійович просто втік» - йдеться у відео.

«Зеленський обіцяв, що посадить Петра Олексійовича до в’язниці за рокрадання Укроборонпрому. Сьогодні ми цього не бачимо. Тому якщо цього не зробить Зеленський, якщо цього не зробить теперішня влада - це зробимо ми», - заявив ветеран полку «АЗОВ» Дмитро Кухарчук.

Нагадаємо, 25 липня липня у Києві Микита Макеєв застрибнув на автомобіль Петра Порошенка. Згодом, ветеран «АЗОВУ» у своєму відеозвернення пояснив, що хотів віддати бракований бронижелет Порошенку. 12 серпня має відбутися повторний допит Петра Порошенка у ДБР.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter