Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Кримський парламент штурмували десантники з Ульяновська у формі "Беркута" - ЗМІ

Російська пропаганда постійно мусирувала тему місцевої самооборони в Криму, до якої вступали колишні українські силовики. Проте в рядах силовиків-зрадників були переодягнені російські військові.

Фото informnapalm.org
Фото informnapalm.org

Через кілька місяців після анексії Криму росіяни офіційно визнали, що не було ніякої самооборони та народного ополчення – український півострів захоплювала російська армія без розпізнавальних знаків.

Команда InformNapalm.org підготувала чергове розслідування, яке показує, як за допомогою нехитрого маскараду з переодяганнями російські десантники створювали видимість внутрішнього конфлікту в Криму.

Чим далі від цих подій, тим більше з'являється деталей всієї цієї кримської авантюри.

«Депутатів збирали ополченці, щоб загнати їх в зал, щоб вони прийняли (рішення). Я був одним із командирів цих ополченців і все бачив зсередини власними очима...» - говорив про голосування в Криму Гіркін-Стрєлков.

Крім переодягнених «зелених чоловічків», постійно мусувалася тема місцевої самооборони, до якої вступали колишні українські силовики.

Однак ряди силовиків-зрадників на повірку виявилися суцільно з переодягнених російських військових, зазначають у виданні. Пам'ятаєте знаменитого російського десантника Миколу Козлова, який втратив ноги на Донбасі?

Николай Козлов с отцом. На груди у Николая — медаль
Микола Козлов з батьком. На грудях у Миколи — медаль «За повернення Криму» / "ВКонтакте"

Як повідомляла «Новая Газета», згідно з даними військового комісаріату Озерська, 21-річний Микола Козлов, автомеханік за фахом, до червня 2013 року проходив строкову військову службу у військовій частині 73612 31-ї окремої десантно-штурмової бригади (ОДШБр), з 1 серпня 2013 року служив там же за контрактом.

Николай (слева) в форме украинской милиции. Фото из
Микола (ліворуч) у формі української міліції. Фото з «ВКонтакте» його батька. Травень 2014-го

Першим бойовим завданням Миколи Козлова став Крим. Спочатку Микола «охороняв новий уряд у формі молодих, невпізнаних і ввічливих людей, а потім у беркутівській формі». Тепер фотографія Миколи в українській міліцейській формі широко розійшлася інтернетом. Багато хто припустив, що російські десантники під виглядом «Беркута» брали участь і в розгоні Майдану в лютому. Дядько російського десантника Сергій Козлов впевнений, що фото було зроблено в коридорі Верховної Ради, яку Микола, ймовірно, під виглядом «беркутівця» і охороняв.

З медаллю «За повернення Криму» Коля повернувся в Ульяновськ. Одружився. І в серпні опинився в Україні, де незабаром втратив ноги і повернувся додому інвалідом.

Поранення Миколи викликало різну реакцію членів його сім'ї. Дядько десантника Сергій Козлов, IT-фахівець з Москви, написав про поранення племінника на своїй сторінці у Facebook: «Він тепер безногий інвалід до кінця життя. Крим наш тепер...», а батько, Всеволод Козлов, оцінив дії сина як подвиг солдата.

«Молодь дурна, скрізь фото викладає: з України, з Криму...» – говорить Козлов.

Фото informnapalm.org
Фото informnapalm.org

І дійсно, якщо провести розвідку профілів російських десантників 31-й ОДШБр з Ульяновська, то одразу знаходяться й інші переодягнені в український «Беркут» російські військові. Ось, наприклад, російський десантник Олексій Іванов.

Фото
Фото «ВКонтакте» Олексія Іванова
Фото informnapalm.org

Якщо придивитися до деталей, то зелена килимова доріжка із золотистим візерунком здається досить знайомою. Вона неодноразово потрапляла в кадри новин про захоплення кримського парламенту і Радміну, зустрічалася в офіційних новинах про призначення і т. д.

Фото informnapalm.org
Фото informnapalm.org

На фото – той же паркет, килимова доріжка і рельєф стелі.

Таким чином, маскарад російських десантників з ульяновської 31-ї бригади в Криму, переодягнених у форму українського «Беркута» – це лише частина сценарію нав'язування ідеї «громадянської війни», яка, в свою чергу, була організована Російською Федерацією. Продовження сценарію зараз ми спостерігаємо на Донбасі.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку