Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Усі антикорупційні органи повинні нещадно боротися з політичною корупцією - Яценюк

«Коли ми говоримо про європейську Україну, це означає, що Україна повинна бути державою без корупції. Ми зруйнували системну мафіозну корупцію на самих верхах», - зазначив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у «10 хвилинах» у неділю, 21 лютого.

REUTERS
REUTERS

«Але далі нам необхідно боротися з корупцією, яка стосується життя кожного з вас, - підкреслив він. – Це тоді, коли у вас вимагають хабар в дитячому садку, в школі, в лікарні, на митниці, в податковій інспекції. Це те, що знищує майбутнє держави і не дає можливості країні підвищити соціальні стандарти і зробити Україну успішною».

За два роки з часу Євромайдану Україна стала справді незалежною державою – прем’єр

Глава уряду окремо зупинився на питанні корупції у державних компаніях: «Ми зробили безпрецедентні кроки, коли одна з найбільших державних компаній, НАК «Нафтогаз України», нарешті стала прибуткова і в ній немає олігархів, які висмоктували гроші з ваших кишень і перекачували їх на офшори».

 «50 найбільших державних компаній отримають нових незалежних політично незаангажованих керівників. Ми повинні провести процедуру приватизації для того, щоб залучити іноземні інвестиції, для того, щоб створити нові робочі місця і для того, щоб подолати так само політичну корупцію, яка існує в державних компаніях», - продовжив Арсеній Яценюк.

Він нагадав і про політичну корупцію: «Неприйнятно, коли політичні партії чи окремі народні депутати України далі годуються з рук бізнесменів, або так званих олігархів». Уряд прийняв рішення, що в поточному році розпочнеться фінансування політичних партій виключно з державного бюджету.

«Усі новостворені антикорупційні органи повинні жорстко і нещадно боротися з будь-якими спробами політичної корупції з боку урядовців, членів Парламенту чи будь-яких політичних діячів», - закликав прем’єр-міністр України. 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку