Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Гройсман: Роль ОБСЄ у підготовці та проведенні виборів на Донбасі має посилитися

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман наголошує на необхідності підвищення ролі ОБСЄ у підготовці та проведенні виборів на Донбасі.

Фото УНИАН
Гройсман каже, що вибори не будуть проводитися до виведення російських військ / УНІАН

Про це він сказав під час зустрічі у Києві з доповідачами ПАРЄ Марілуїзе Бек та Крістін Зеленковою, повідомляє прес-служба ВР.

За його словами, Україна не може проводити вибори на Донбасі під обстрілами, без дотримання українського законодавства, у присутності російських озброєних військ та їхніх прибічників, і без участі українських політичних партій.

Порошенко про вибори на окупованому Донбасі: вже є узгоджена концепція законодавства

Керівник парламенту наголосив, що вибори на Донбасі мають бути демократичними та вільними і повинні відбутися лише за українським законодавством після виводу Росією військ.

"Беззаперечно, треба підвищити роль ОБСЄ у цьому процесі, відновити контроль над кордоном, провести демократичні місцеві вибори. Ми усі це підтримуємо. Але ми не можемо проводити вибори під обстрілами, без дотримання українського законодавства, у присутності російських озброєних військ і їхніх прибічників, і без участі українських політичних партій", - сказав Гройсман.

У свою чергу, доповідачі ПАРЄ зазначили, що Україна має продовжувати в подальшому виконання Мінських домовленостей та засвідчити готовність ухвалення необхідних рішень після виконання своїх зобов'язань Російською Федерацією.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку