В Італії ще один регіон схвалив анексію Криму Росією і виступив за зняття з неї санкцій

10:26, 06 липня 2016
1466 0

Регіональна рада італійської Ломбардії слідом за аналогічними рішеннями парламентів Венето і Лігурії визнала приналежність Криму до Росії.

/ Фото УНІАН

Як передає "Європейська правда", регіональна рада Ломбардії проголосувала за резолюцію "Визнання принципу самовизначення Криму і зняття санкцій з Росії".

Ініціатива була представлена євроскептичною правою партією "Ліга Півночі". За неї також проголосували депутати партій "Вперед, Італіє", "Брати Італії" і "Руху 5 зірок". Проти були представники Демократичної партії і "Громадянського пакту".

Прийнята резолюція уповноважує раду Ломбардії взаємодіяти з національним урядом задля відновлення діалогу з Росією, зміни європейськими інституціями взаємин з РФ, просувати думку про необхідність скасування санкцій проти РФ та заохочувати італійський уряд засудити політику ЄС щодо невизнання анексії Криму.

Нагадаємо, 29 червня, аналогічну резолюцію прийняла рада Лігурії.

Читайте такожПосол Італії прокоментував ухвалення Лігурією резолюції про визнання Криму "територією РФ"

До цього, 18 травня регіональна рада Венето підтримала резолюцію щодо визнання Криму частиною РФ та з закликом до італійського уряду скасувати санкції проти Росії. Згідно з резолюцією, керівництво регіону уповноважене вести роботу з урядом і парламентом Італії з метою перегляду відносин між ЄС і Євросоюзом.

Міністерство закордонних справ Італії після резолюції Венето підтвердило позицію своєї країни про невизнання так званого "референдуму" в Криму 2014 року і продовження санкцій проти Росії до виконання Мінських угод.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter