ЄС привітав Україну з Днем незалежності і запевнив у пріоритетності партнерства з нею

15:03, 24 серпня 2016
194 0

В Європейському Союзу привітали Україну з Днем незалежності і запевнили, що вона залишається пріоритетним партнером.

Фото УНІАН

Як передає власний кореспондент УНІАН, відповідна заява речника Зовнішньої дипломатичної служби ЄС розповсюджена сьогодні у Брюсселі.

"ЄС вітає Україну з її Днем незалежності та визнає суттєвий прогрес, якого Україна досягла за останні 25 років як демократична і незалежна держава", - йдеться у заяві.

В ЄС також запевнили, що продовжуватимуть підтримку процесу реформ в Україні.

Читайте такожОлланд у привітанні до Дня Незалежності назвав Україну актором першого плану на світовому рівні

"Наше співробітництво, заснованена спільних цінностях, призвело до ще більш тісного партнерства в рамках Угоди про асоціацію, включаючи поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, пропонуючи політичне партнерство і нові економічні можливості для обох сторін. Україна залишається пріоритетним партнером для Європейського Союзу", - наголосили в ЄС.

В заяві також зазначається, що ЄС продовжуватиме підтримувати зусилля України у забезпеченні стабільного, процвітаючого та демократичного майбутнього для всіх громадян країни.

"ЄС, як і раніше, непохитний у своїй підтримці територіальної цілісності і суверенітету України і продовжить свою політику невизнання анексії Криму Російською Федерацією", - запевнили в ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter