Лукашенко розповів, що залишається вірним Росії, згадав й Україну

15:12, 20 квітня 2017
Політика
1354

Білорусь не може сваритися ні з Росією, ні із Заходом, зазначив Лукашенко.

Володимир Путін і Олександр Лукашенко / REUTERS

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ не переорієнтував свою зовнішню політику зі співпраці з Росією на користь країн Заходу. За його словами, вони "на Заході нікому не потрібні", передає слова білоруського лідера його прес-служба.

Лукашенко зазначив, що люблять покритикувати в Росії й налагодження відносин між Білоруссю і Європою, нібито країна вирішила розвернутися на Захід.

Читайте такожСБУ відреагувала на заяву Лукашенка про "табори бойовиків" в Україні

"Ми на Заході нікому не потрібні. Там такого добра, як Білорусь, вистачає і без неї. А як мене люблять на Заході, ви пам'ятаєте з тих часів. Нічого тут не змінилося. Ми, живучи в центрі Європи, змушені проводити таку політику, щоб зберегти країну, безпеку, суверенітет, незалежність і стабільність, щоб людям нормально жилося. Ми не можемо сваритися ні з Росією, ні із Заходом. Наша доля така", - заявив білоруський лідер.

Лукашенко також звернув увагу, що у росіян в Білорусі не виникає ніяких проблем як з точки зору безпеки, так і ведення бізнесу. Не у приклад цьому, за його словами, розвиваються події в Україні.

Раніше Лукашенко стверджував, що у нього з главою РФ Володимиром Путіним "чудові відносини", а проблеми вони можуть вирішувати без посередників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter