Подати єдиний позов проти Росії технічно не можливо - Петренко

14:52, 25 вересня 2017
Політика
4 0

Петренко також додав, що наразі завершується підготовка юридичної позиції по Донбасу для Європейського суду з прав людини по аналогії з Кримом.

Наразі є низка позовів в різних судах / фото УНІАН

Подати єдиний позов проти Російської Федерації технічно не можливо.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко перед зустріччю з представниками Американської торгової палати в Україні.

Читайте такожСправа проти Росії в Гаазі: на Україну в суді ООН може чекати доля Грузії, якщо не виправити недопрацювання - експерти

“Наразі є низка позовів в різних судах. Мова іде і про Міжнародний суд ООН, який має свою процедуру, і там ми подали фактично дві заяви, які стосуються дискримінації українців в Криму і заборони фінансування тероризму з боку Російської Федерації. Є п’ять позовів великих у Європейському суді з прав людини. Є низка позовів, які подали державні компанії проти Російської Федерації, пов’язані з втратою майна на територія Криму і Донбасу. Так само Україна подала до Міжнародного кримінального суду стосовно подій, які відбулися в Криму і на Донбасі. Тому технічно в один позов, я думаю, всі ці факти об’єднувати не можливо в силу того, що розглядають різні судові інстанції, але те, що будуть додаткові і позови і додаткові обгрунтування тих позовів, які ми вже подали, це факт”, - пояснив він.

Петренко також додав, що наразі завершується підготовка юридичної позиції по Донбасу для Європейського суду з прав людини по аналогії з Кримом.

“Багато матеріалів буде долучено до Міжнародного суду в ООН, який слухає праву в Гаазі в наступному році”, - зазначив міністр.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter