Вівторок,
27 червня 2017
Наші спільноти

Майже за три тижні українці зібрали для армії понад 88 мільйонів гривень

На рахунки Міноборони надійшло вже понад 88 мільйонів гривень.

Украинцы продолжают перечилсять средства на счета Минобороны / REUTERS
Українці продовжують перечилсять кошти на рахунки Міноборони / REUTERS

Станом на 7 квітня на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції “Підтримай Українську армію” надійшло вже більш як 88 мільйонів гривень від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України.

Як повідомили УНІАН в Управлінні преси та інформації Міністерства оборони України, з цієї суми 83 мільйони 456 тисяч гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України.

За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер “565” на підтримку Української армії перераховано 22 мільйони 930 тисяч гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗСУ).

У Міноборони немає доступу до грошей, перерахованих українцями через СМС

Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 26,2 тисячі доларів США та 28,9 тисячі євро. Після обов’язкового продажу іноземної валюти (50% від загальної суми), залишок іноземної валюти на рахунках Міністерства оборони України становив 13,1 тисячу доларів США (гривневий еквівалент – 140,2 тисячі грн) та 14,45 тисячі євро (гривневий еквівалент – 215,3 тисячі грн).

Міністерство оборони, Збройні Сили України висловлюють щиру вдячність усім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної акції “Підтримай Українську армію” та продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.

Акція «Підтримай Українську армію» стартувала 15 березня.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку