Зеленський відзначив важливість "нормандського" формату / фото УНІАН

Президент України Володимир Зеленський наголосив на важливості завершення війни на Донбасі з найменшими людськими втратами та повернути тимчасово окуповані території.

Про це він повідомив на спільній з федеральним президентом Австрії Александром Ван дер Белленом прес-конференції у Відні. Трансляція заходу велась на Facebook-сторінці Офісу президента.

Читайте також"Вже забув цю історію": Зеленський не образився на екс-очільницю МЗС Австрії за танок із Путіним на весіллі

Зеленський назвав дуже важливою зустріч радників лідерів країн «нормандського формату» в Берліні 11 вересня.

«Без цього діалогу, без цієї розмови, без цих засідань неможливо провести зустріч лідерів (країн «нормандського формату»), а значить неможливий будь-який шлях до припинення війни на сході України», - заявив він.

Президент додав, що питання припинення війни є пріоритетним для української влади.

Він підкреслив важливість завершення війни на сході України найближчим часом та повернення тимчасово окупованих територій.

«Для нас важливо, щоб не просто закінчилась війна, а з найменшими втратами людей, з поверненням наших територій», - наголосив він.

Підготовка до "нормандського" саміту

  • 11 вересня у Берліні відбулась зустріч політичних радників лідерів країн-учасниць «нормандського формату».
  • Сьогодні, 15 вересня, Зеленський заявив, що впродовж 10 днів має відбутись ще одна зустріч радників, після якої планується саміт лідерів України, Німеччини, Франції та РФ.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram