У Житомирі натрапили на стародавній трубопровід / фото facebook.com/zhytomyrvodokanal

Працівники комунального підприємства "Житомирводоканал" під час ремонту випадково натрапили на дерев'яний трубопровід, який датується початком ХХ століття.

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці водоканалу.

"Вчора (17 січня) наші працівники, виконуючи роботи на пивоварному провулку, 3, виявили унікальну знахідку – дерев'яний трубопровід протяжністю орієнтовно 300 метрів, який датується початком ХХ століття", – повідомили комунальники.

Виявлена каналізаційна мережа збереглася у хорошому стані. Швидше за все, завдяки тому, що дерев'яні труби не контактували з повітрям. Ця каналізація свого часу належала ковбасному цеху, який працював у провулку.

У Житомирі натрапили на стародавній трубопровід / фото facebook.com/zhytomyrvodokanal

"Це не перша така знахідка! Чотири роки тому ми зустріли такий артефакт, ліквідуючи наслідки каналізаційного затору на вул.Фещенка-Чопівського", – додали у водоканалі.

Читайте такожВ Іспанії голодний борсук відкопав цінний скарб часів римської епохиРаніше повідомлялося, як в Ізраїлі археологи знайшли золотий перстень із зображенням Ісуса та сотні стародавніх монет. А у Німеччині археолог-аматор знайшов справжній скарб – стародавня схованка з золотими кельтськими монетами.

Вас також можуть зацікавити новини: