этот материал доступен на русском

Кордон з РФ на Харківщині дороблять до кінця року, наступною ділянкою стане кордон на Сумщині

15:03, 02 серпня 2018
Суспільство
397 0
Облаштування кордону з РФ на Харківщині завершиться до кінця року / фото прес-служби МВС

Облаштування ділянки російсько-українського кордону в Харківській області завершиться до кінця 2018 року, наступною ділянкою стане кордон у Сумській області

Про це заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян заявив під час робочого візиту в Східне регіональне управління Державної прикордонної служби, повідомляє прес-служба МВС.

Відзначається, що заступник міністра внутрішніх справ перевірив хід робіт з інженерного облаштування кордону, відвідав новостворену прикордонну комендатуру швидкого реагування і нову будівлю управління прикордонного загону.

"Інженерно-технічне облаштування державного кордону триває незважаючи ні на що. Кордон з Росією буде облаштована, незважаючи на всі протистояння проросійських сил", - підкреслив він.

Троян також наголосив, що облаштування Харківської ділянки кордону завершиться в цьому році.

"У Харківській області протяжність кордону 270 кілометрів. 220 ми вже облаштували. У цьому році всі роботи будуть завершені. Наступним етапом облаштування російсько-українського кордону буде Сумської ділянку. Зараз цей процес почався в координації з місцевими органами влади", - додав він.

Заступник глави МВС також відвідав Харківську окрему авіаційну ескадрилью. Він проінспектував приміщення, де розташовується військова частина, екіпіровку льотного складу та зразки авіаційної техніки, яка використовується в охороні кордону.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter