Ярославський перерахував $2 мільйони на роботу Харківського антикризового штабу / фото stopvirus.kh.ua

Відомий український бізнесмен Олександр Ярославський, керівник Харківського антикризового штабу, сьогодні перерахував $2 млн на фінансування закупівлі товарів, необхідних регіону для протидії епідемії коронавірусу.

Про зарахування цього першого внеску повідомив офіційний сайт штабу.

За гроші бізнесмена будуть придбані 450 тис. експрес-тестів на коронавірус. Тест-системи цього виду закуплять на додаток до тестових ПЛР-систем, які днями прибудуть в Україну з Китаю згідно з домовленостями Олександра Ярославського і власника Alibaba Джека Ма.

Нагадаємо, що вчора на зустрічі з представниками харківського бізнесу Олександр Ярославський сказав, що загальна сума його фінансової участі в протидії епідемії коронавірусу складе $13 млн, а потім додав, що перший транш перерахує негайно.

Згідно з розміщеним на сайті штабу даними загальна сума, яка потрібна на обладнання та матеріали для боротьби з епідемією, становить $2,384 млн для Харкова і $2,347 млн для області. Ці ж дані були озвучені вчора на зустрічі з лідерами харківського бізнесу.

За інформацією Харківського антикризового штабу, бізнесмени активно підтримують ініціативу Ярославського і звертаються з пропозиціями профінансувати закупівлю тих чи інших матеріальних ресурсів. У понеділок планується оприлюднити зведену інформацію за підсумками перших днів збору коштів.

Нагадаємо, що штаб був створений за підсумками зустрічі в Офісі Президента представників влади та великого бізнесу. 17 березня було його перше засідання, а 19 березня відбулася зустріч з лідерами регіонального бізнес-спільноти.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram