Субота,
21 жовтня 2017
Наші спільноти

Майже 67% українців вважають міжнародні переговори виходом з ситуації на Донбасі - опитування

66,6% українців вважають найбільш прийнятним варіантом врегулювання ситуації на Донбасі «продовження міжнародних переговорів».

REUTERS
REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, оприлюднені сьогодні на прес-конференції.

Варіант «активізація військових дій, наступ до повного звільнення Донбасу» вибрали 20,4% респондентів. Ще 13% респондентів не змогли відповісти на питання.

Анексію Криму Росією не підтримують 80% українців, 13% росіян – опитування

Опитування проведене КМІС з 23 лютого по 8 березня 2016 року. Методом особистого інтерв'ю опитано 2039 респондентів, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім Криму) з 4-ступінчастою стохастичною вибіркою із квотним відбором на останньому щаблі, яка репрезентативна для населення України віком від 18 років.

63% українців вважають, що між Україною і РФ війна, 65% росіян думають навпаки – опитування

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, яка контролюється українською владою. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і при дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: - 3.3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2,0% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку