П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Генштаб хоче змінити закон про строки військової служби в особливий період

Військовослужбовці, які уклали контракт на особливий період та відслужили не менше 18 місяців, зможуть продовжити контракт на 6, 12 і 18 місяців, або звільнитися з військової служби.

Фото УНИАН
Генштаб хоче змінити закон про строки військової служби в особливий період / Фото УНІАН

Генеральним штабом Збройних сил України ініційовано внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" про уточнення термінів військової служби в особливий період.

Зазначений законопроект усуває розбіжності у проходженні військової служби різними категоріями військовослужбовців, повідомляється на сторінці Генштабу в Facebook.

В Генштабі розповіли про строки демобілізації призовників п'ятої та шостої хвиль

Як відомо, військовослужбовці, які уклали шестимісячний контракт, після завершення шестимісячного терміну можуть звільнитися з військової служби без додаткових вимог. Разом з тим, у Збройних силах України продовжують проходити службу військовослужбовці, які підписали контракт на особливий період протягом невизначеного терміну.

Пропонується внести зміни до закону, якими передбачити в особливий період чіткі терміни проходження військової служби: шість, дванадцять і вісімнадцять місяців. Військовослужбовці, які уклали контракт на особливий період і відслужили не менше 18 місяців, будуть мати можливість продовжити контракт на певний строк – шість, дванадцять і вісімнадцять місяців, або звільнитися з військової служби.

Законопроект знаходиться на розгляді профільного комітету Верховної Ради України, додали в Генштабі.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку