За словами фахівця, головним фактором у цьому питанні є вчасне бронювання підприємством, де працює людина / колаж УНІАН, фото УНІАН

В Україні 18 травня почав діяти новий закон про мобілізацію, тому впродовж 60 днів військовозобов'язані повинні оновити свої дані у системі Оберіг. Багато хто цікавиться питанням, чи стосується це українців, які заброньовані від мобілізації та що загалом змінилося у правилах бронювання. Про це Суспільному розповів адвокат Роман Ухов.

За його словами, бронювання залежить саме від професії людини, адже чіткого переліку спеціальностей не визначено. Тому роботодавець відповідного підприємства, установи або організації самостійно вирішує, яких працівників потрібно забронювати. 

"Були уточнені правила бронювання, було розширено та уточнено певні категорії щодо бронювання, надано можливість бронювати осіб, які працюють на критично важливих підприємствах, - до 12 місяців, було надано можливість бронювати до 100% таких працівників", - нагадав юрист.

Відео дня

Ухов зауважив, що вимога щодо оновлення даних до броньованих осіб теж є. Вони також мають оновити свої дані.

"І все ж таки подальше бронювання може залежати від наявності вказаних даних в системі обліку Оберіг. Якщо таких даних не буде, можуть виникнути питання під час винесення рішення про бронювання і під час його продовження. Навіть якщо працівники є заброньованими, то ТЦК має право їх викликати це може відбуватись для уточнення даних і це не суперечить чинному законодавству. Це може бути як шляхом виклику через підприємства, як через органи місцевої влади, так і може бути шляхом надсилання повісток на місце мешкання", - пояснив адвокат.

Проте, за словами юриста, якщо підприємство не встигло забронювати працівника і йому вручили повістку, то він повинен з'явитися до ТЦК. Крім того, його можуть мобілізувати і це буде законно. 

"Не передбачено такої підстави звільнення особи - "заброньована з запізненням". Підприємство повинно завчасно цим питанням займатися, вирішувати це питання. Якщо особа не має броні і її мобілізували - це буде визнано законним, навіть якщо у подальшому підприємство щось захоче зробити, якимось чином подати на бронювання. Тобто ТЦК на час його мобілізації не мало інформації про те, що особа є заброньованою", - підкреслив Ухов.

Він додав, якщо людину вже мобілізували, а на час після мобілізації з'явилися документи щодо бронювання, то таку особу все одно не звільнять від проходження військової служби. 

"Якщо була дотримана процедура її мобілізації, то вона буде мобілізована на законних підставах. Немає жодних підстав для її звільнення", - наголосив адвокат. 

Мобілізація в Україні - останні новини

Раніше адвокат Катерина Аніщенко пояснила, у яких випадках ТЦК має право повторно направити повістку. За її словами, після другої повістки ТЦК робить запит до відділу поліції, аби правоохоронці здійснили адміністративне затримання вказаної особи.

"Якщо дільничний відділу поліції не знайшов цього військовозобов'язаного чоловіка шляхом опитування сусідів, знаходження його фізично, то надалі ці матеріали збираються, і працівники ТЦК мають право, і скоріш за все, так і будуть робити - надсилати позовні заяви до суду, з метою накладення штрафів, а також заборони керувати транспортними засобами для таких військовозобов'язаних чоловіків", - зазначила Аніщенко.

Також нардеп Дмитро Наталуха розкрив деталі запропонованого економічного бронювання та розповів, які категорії не підлягають до нього. Він зазначив, що у цьому випадку "завжди виникатимуть (несправедливі, - Ред.) ситуації".

"...ми просто прийшли до висновку, що дуже важко визначити якісь ідеальні критерії, які б вписалися в наявну модель. І тому ми прибрали їх. Єдиний критерій - це те, що роботодавець сам визначає, незалежно від тієї сфери, в якій він працює. Якщо в нього є на це ресурс, значить він може це зробити", - зауважив політик.

Вас також можуть зацікавити новини: