Кабмін ухвалив важливе рішення / фото ДПСУ

Кабінет міністрів дозволив з 1 вересня 2022 року виїзд за кордон на строк до 7 днів не більше 10 працівників експортоорієнтованих компаній, у яких середня заробітна плата не менше 20 тисяч грн та відсутня заборгованість із податків та зборів перед бюджетом.

Про це в ефірі телемарафону повідомила перший віце-прем'єр - міністр економіки Юлія Свириденко.

"Великий запит експортоорієнтованого бізнесу - мати можливість виїжджати за кордон, і ми сьогодні на Кабміні прийняли рішення про те, що з 1 вересня бізнес, який платить офіційно заробітну плату, не має заборгованості з податків та зборів перед бюджетом, у якого середня зарплата не менше 20 тис. грн, то 10% штатної чисельності, але не більше 10 людей, матимуть змогу виїжджати строком до семи днів за заявкою роботодавця, і все це (оформлення - УНІАН) відбуватиметься на порталі "Дія", - сказала Свириденко.

Відео дня

Раніше була інформація, що закордон можуть почати випускати українських студентів. Також Володимир Зеленський відреагував на петицію про виїзд чоловіків з України.

Нагадаємо, що в Україні продовжили воєнний стан до 21 листопада 2022 року. У цей період допускається обмеження/заборона на виїзд з країни певним групам осіб.

Вас також можуть зацікавити новини: