Тимошенко впевнена, що ми приємно здивуємо УЄФА

12:13, 02 жовтня 2009
Спорт
1937 0

Прем`єр - у Львові

Прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО задоволена ходом робіт з підготовки львівського аеропорту до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року після зміни замовника робіт з будівництва злітної смуги і терміналу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона заявила сьогодні, ознайомившись з інформацією про хід виконання робіт в аеропорту.

«Можу сказати, що мене задовольняє (хід виконання робіт – УНІАН) після зміни головного замовника, а зараз таким є місцева влада, у нас справи пішли досить динамічно. Сьогодні темп робіт та організація роботи мене, як керівника уряду, задовольняють», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

Вона зазначила, що наприкінці листопада Україну відвідає чергова делегація інспекторів УЄФА, і мабуть вона теж буде задоволена ходом робіт з підготовки Львова до проведення Чемпіонату.

«Я упевнена, що ми приємно здивуємо УЄФА щодо аеропорту і діятимемо (готуватимемо об`єкт - УНІАН) з випередженням (графіка). Це означає, що Львів буде абсолютно впевнено приймати Євро-2012. У мене в цьому немає ніякого сумніву», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

Вона підкреслила, що на сьогодні влада Львова та області ведуть спільну і результативну роботу з підготовки до Євро-2012.

При цьому прем`єр зазначила, що для будівництва нового терміналу і нової смуги аеропорту держава виділяє понад 2 млрд. грн.

Ю.ТИМОШЕНКО також нагадала, що здача в експлуатацію злітної смуги і нового терміналу Львівського аеропорту заплановані на листопад 2011 року.

«Робитимемо все, щоб здати раніше. Але поки що такий термін узгоджений Україною і УЄФА», - зазначила вона.

Як повідомляв УНІАН, 31 серпня Кабінет міністрів України передав права з управління будівництвом терміналу львівського аеропорту Львівській обласній державній адміністрації.

Міжнародний аеропорт «Львів» розташований на південно-західній околиці обласного центру. Аеродром був збудований у 1940 році для експлуатації легких типів літаків, був не раз реконструйований. Аеродром аеропорту «Львів» має одну злітно-посадочну смугу класу «В» зі штучним покриттям розміром 2510х45 м.

Як пасажирський термінал функціонує аеровокзал на 200 пас./год., включаючи міжнародний сектор. Загальна площа двох споруд – 6700 кв.м.

Згідно з представленим у травні ц.р. проектом реконструкції, майбутній термінал зможе пропускати 1000 пас./год., а в разі потреби – понад 2000 пас./год. Також проект передбачає будівництво чотириповерхового гаража на 400 паркувальних місць, відкритого паркінгу на 900 паркувальних місць. Планується, що його загальна площа складе 39 тис. кв.м.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter