Фото АР
Закінчився фінальний матч Кубка Європейської футбольної асоціації між Еспаньйолом і Севільєю. Під холодним шотландським дощем в Глазго дві іспанські команди обмінялися голами на 18-й (Адріано, Севілья) і 28-й (Рієра, Еспаньйол) хвилині та перевели основний час в овертайм. Причому Еспаньол з 68-ї хвилині грав удесятьох (за два підкати ззаду вилучений Мойзес) і з цієї цілком зрозумілої причини віддавав перевагу післяматчевим пенальті перед ризиком в атаках.

На 15-й хвилині екстра-тайму “Севілья” по-хокейному зіграла “передачу на п`ятачок”: Даніел відправив м`яч на правий фланг, Хесус Навас прострелив низом, Кануте зіграв на випередження і проштовхнув м`яч з метра перед воротами. 2:1.

Єдина гостра атака Еспаньйола... виявилася успішною. Удар Джонатаса в нижню дев`ятку з 20 метрів після його ж проходу та перепасовки з партнером – і рахунок знову рівний. 2:2 на 27-й доданій хвилині.