Реал програв Реалу Сосьєдад / facebook.com/RealMadrid

У матчі 18-го туру чемпіонату Іспанії мадридський «Реал» поступився «Реалу Сосьєдад» з рахунком 0:2. Матч відбувся в Мадриді на стадіоні «Сантьяго Бернабеу».

Рахунок був відкритий вже на третій хвилині, відзначився Вілліан Жозе, який реалізував 11-метровий. В середині другого тайму «Королівський клуб» залишився в меншості, коли за дві жовті картки був вилучений Лукас Васкес. Наприкінці зустрічі другий гол у ворота "Реала" забив Рубен Пардо, якому асистував Вілліан Жозе.

Після матчу «Реал» залишився на п'ятому місці в турнірній таблиці іспанського національного чемпіонату з 30 очками.

У той же час "Барселона" здобула непросту перемогу над "Хетафе" на виїзді - 2:1. Рахунок на 20-й хвилині матчу відкрив Ліонель Мессі, а потім Луїс Суарес збільшив перевагу каталонського клубу. У кінцівці першого тайму розрив в рахунку скоротив Хайме Мата. Після матчу «Барселона», набравши 40 очок, залишилася на першому місці в турнірній таблиці.

У наступному турі «Барселона» вдома зіграє з «Ейбаром», а «Реал» на виїзді зіграє з «Бетісом». Обидва матчі відбудуться 13 січня.