Барселоні не вистачило для перемоги двох голів Мессі / laliga.es

У Барселоні на стадіоні "Камп Ноу" завершився центральний матч дня, де в рамках 22-го туру чемпіонату Іспанії Барселона приймала Валенсію.

Гра завершилася з рахунком 2:2, повідомляє офіційний сайт змагань.

Матч став нелегким випробуванням для Барселони, яка в першому таймі програвала з різницею у два голи. На 24-й хвилині рахунок відкрив Гамейро, а на 32-й Парейо подвоїв перевагу своєї команди.

І тільки після цього настав час Ліонеля Мессі. За 7 хвилин, ще до кінця першого тайму, на 39-й, Мессі реалізував пенальті. А точний удар аргентинського форварда каталонської команди на 64-й хвилині приніс Барселоні нічию - 2:2.

Більше Мессі забити голів у цій грі не зумів, а партнери по команді його не підтримали.

Таким чином, у "Барселони" на даний момент в турнірній таблиці 50 очок і впевнене лідерство, а у Валенсії - рівно на 20 балів менше - 30 - 7-е місце.