Серхіо Агуерро зробив хет-трик у матчі Манчестер Сіті з Челсі / premierleague.com

У Манчестері завершився матч англійської Прем'єр-ліги, в якому "Сіті" приймав лондонський "Челсі" та розгромив суперника.

Гра завершилася з рахунком 6:0, повідомляє офіційний сайт змагань.

Господарі поля вже на самому початку гри приголомшили суперника потужним штурмом, забивши перші чотири голи за 25 хвилин.

Рахунок в матчі вже на 4-й хвилині відкрив Рахім Стерлінг. За 9 хвилин, на 13-й Серхіо Агуерро забив другий гол, а ще за 6 хвилин - на 19-й - він зробив дубль і довів рахунок до 3:0. Нарешті, на 25-й хвилині, Ілкай Гюндоган довів рахунок до 4:0 на користь "городян".

Після перерви "Сіті" не став знижувати оберти. На 56-й хвилині Агуерро реалізував пенальті і оформив власний хет-трик - 5:0, а на 80-й хвилині Стерлінг зробив дубль і підвів підсумок матчу - 6:0 на користь "Сіті".

У турнірній таблиці "Манчестер Сіті" і "Ліверпуля" по 65 очок і вони ділять між собою 1-2 місця, але у "червоних" одна гра в запасі. У "Челсі" 50 балів і 6-е місце.