"Баварія" - "Боруссія" Д - 5:0 / REUTERS

У матчі 28-го туру Бундесліги відбулася центральна зустріч всього футбольного сезону в Німеччині - за лідерство в таблиці боролися "Баварія" і "Боруссія" (Дортмунд).

Розгромну перемогу із рахунком 5:0 здобули футболісти з Мюнхена, повідомляє офіційний сайт турніру.

Перший гол господарі забили вже на 10-й хвилині матчу, а через 7 хвилин подвоїли свою перевагу. Голи на свій рахунок записали Хуммельс і Левандовскі, який забив свій 200-й м'яч у Бундеслізі.

Після цього в першому таймі "Баварія" забила ще два м'ячі завдяки зусиллям Мартінеса і Гнабрі, а ось у другій половині команда Ковача забила лише один гол. Наприкінці зустрічі знову відзначився Левандовскі. 5:0.

Роберт Левандовскі зробив дубль у грі з "Боруссією" / REUTERS

Мюнхенці до цього туру поступалися в два очки дортмундцям, але після впевненої перемоги без шансів для суперника знову вийшли на перше місце в чемпіонаті.