Руслан Малиновський та екс-гравець Металіста Алехандро Гомес / фото: twitter.com/Atalanta_BC

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський дебютував за "Аталанту" в контрольному матчі.

В рамках товариського турніру Trophy Fra.mar допоміг своїй команді перемогти представника італійської Серії D "Брусапорто" - 9:0.

Малиновський вийшов на поле в основному складі "Аталанти" і записав на свій рахунок гол і результативну передачу.

На 10-й хвилині українець віддав ассист на Омара Коллі, а на 35-й хвилині отримав можливість пробити пенальті й реалізував його.

У другому таймі Малиновський не грав - головний тренер "Аталанти" Джан П'єро Гасперіні повністю оновив склад команди.

У Instagram atalantaysport було опубліковано відео голу Малиновського.

Нагадаємо, Малиновський перейшов в "Аталанту" з "Генка" і підписав п'ятирічний контракт.

Як повідомляв УНІАН, трансфер Малиновського став одним з найдорожчих в історії "Аталанти".