Команда Ротаня виступає в групі невдало / фото: УАФ

Молодіжна збірна України (U-21) провела свій четвертий матч у рамках кваліфікації на чемпіонат Європи-2021.

У Львові підопічні Руслана Ротаня поступилися збірній Румунії - 2:3.

До середини першого тайму данці забили два голи, а на 60-й хвилині рахунок став 0:3. З 72-ї хвилини гості грали в меншості і пропустили два м'ячі від Русина і Цітаішвілі, однак врятувати гру не вдалося.

Україна U-21 - Данія U-21 - 2:3

Голи: Русин, 63, Цітаішвілі, 73 - Ольсен, 5, 24, Білик, 59 (автогол)

Україна: Білик, Конопля (Супряга, 79), Попов, Бондар, Корнієнко, Шапаренко (Булеца, 75), Алібеков (Чех, 46), Стецьків (Топалов, 66), Ледньов (Цітаішвілі, 65), Русин, Вантух

Вилучення: М. Соренсен, 72.

На 73-й хвилині Шапаренко не реалізував пенальті.

Для української збірної ця поразка стала третьою в чотирьох матчах відбору при одній перемозі. В таблиці групи Н Україна займає четверте місце з шести команд. На Євро-2021 вийдуть переможці груп і 6 найкращих других команд.

Наступний поєдинок українці проведуть на виїзді проти Мальти 27 березня.

Як повідомляв УНІАН, в попередньому матчі молодіжна збірна України поступилася Румунії.