Частина вболівальників намагається цькувати Зозулю в Іспанії / фото: albacetebalompie.es

В Іспанії були зафіксовані ще два епізоди образливих скандувань на трибунах на адресу українського форварда Романа Зозулі.

Про це повідомив офіційний сайт Ла Ліги.

Перший випадок стався 22 грудня під час поєдинку 18-го туру Ла Ліги між "Осасуною" і "Реалом Сосьєдад" (3:4). На шостій хвилині близько 400 фанатів господарів на південному ярусі скандували: "Ти нацист, Зозуля, ти нацист". Інші глядачі на стадіоні не підтримали заряд, а деякі навіть свистіли.

Схожа ситуація була зафіксована на грі "Реал Сосьєдад" - "Вільярреал" 5 січня. 800 вболівальників господарів на 13-й хвилині також скандували ці слова.

Нагадаємо, 15 грудня матч чемпіонату Іспанії між "Райо Вальєкано" і "Альбасете" був перерваний через образи на адресу Зозулі з боку фанатів "Райо", які назвали українця "Й*****м нацистом".

Гравці "Альбасете" підтримали українця і відмовилися виходити на другий тайм, а "Райо" був покараний штрафом і закриттям частини трибун на двох домашніх іграх.

УНІАН раніше повідомляв про те, що фанати "Альбасете" вивісили банер в підтримку Зозулі.