Уотфорд - Тоттенхем / REUTERS

Лондонський "Тоттенхем" міг вирвати перемогу в матчі 23-го туру англійської Прем'єр-ліги проти "Уотфорда" (0:0), однак для переможного гола команді Жозе Моуріньо не вистачило десяти міліметрів.

На третій доданій до другого тайму хвилині хавбек "Тоттенхема" Ерік Ламела пробив по воротах, після чого м'яч вдарився в лінію, і його вибив захисник Ігнасіо Пуссетто, який дебютував за "Уотфорд".

Головний арбітр зустрічі Майкл Олівер не зарахував взяття воріт завдяки системі визначення гола. М'яч повністю не перетнув лінію - не вистачило 10,04 міліметра.

Відзначимо, що "Тоттенхем" не зумів виграти в АПЛ в четвертому матчі поспіль і в турнірній таблиці розташовується лише на восьмій позиції.

Тоттенхему Моуріньо не вистачило 10 міліметрів для переможного гола (фото)

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що футболісти "Манчестер Сіті" відзначили перемогу вечіркою в готелі.