Ігор Пластун забив ударом головою / фото twitter.com/kaagent

Захисник збірної України Ігор Пластун забив гол за "Гент" у матчі першого туру чемпіонату Бельгії проти "Сент-Труйдена".

На 43-й хвилині матчу Пластун відзначився точним ударом головою після подачі з кутового - м'яч влучив у поперечину і відскочив за лінію воріт.

Пластун зрівняв рахунок у грі, але в підсумку "Гент" зазнав поразки з рахунком 1:2.

Захисник був замінений на 63-й хвилині.

У складі "Гента" на поле виходили ще два українці. Роман Яремчук відіграв весь матч, а Роман Безус в першому таймі отримав жовту картку і був замінений на 64-й хвилині.

Як повідомляв УНІАН, раніше стало відомо, що Роман Яремчук здав позитивний тест на коронавірус, але потім пройшов тестування ще раз, і його результат виявився негативним.