Шахтар програв Олімпіку / фото ФК Шахтар

Чемпіон України "Шахтар" під час паузи на матчі збірних провів контрольний поєдинок проти "Олімпіка".

Зустріч завершилася перемогою "Олімпіка".

На 12-й хвилині Шахаб Захеді замкнув фланговий простріл, а на 39-й Тарас Завійський завдав точного удару з меж штрафного.

На 84-й хвилині Фернандо відіграв один м'яч після виходу один на один. Відзначимо, що двома хвилинами раніше бразилець пробив в штангу.

На 88-й хвилині каркас воріт врятував уже "гірників" - в штангу пробив Тимур Чогадзе.

"Шахтар" - "Олімпік" - 1:2

Голи: Фернандо, 84 - Шахаб, 12, Завійський, 39

"Шахтар": Гриценко, Додо (Сіпріано, 64), Вітао, Сіпріано (Бутко, 45), Маркос, Пихаленок (Мампасі, 45), Майкон, Патрік (Дентіньо, 45), Тайсон (Фернандо), Тете, Фернандо (Судаков, 54)

"Олімпік": Кичак (Альімі, 45), Снурніцин (Неплях, 45), Зодько, Пасіч, Лебеденко (Снурніцин, 63), Бабенко (Кравчук, 63), Тейшейра (Альваренга, 45), Політило (Кириленко, 63), Завійський, Беніто (Чогадзе, 45), Шахаб (Лук'янчук, 63).

Відзначимо, що відразу дванадцять футболістів "Шахтаря" викликані в національні збірні, а ще двоє - в молодіжні команди.

Нагадаємо, в стартовому турі УПЛ "Шахтар" обіграв "Колос" з рахунком 3:1, а потім в матчі за Суперкубок України з рахунком 1:3 програв "Динамо".

"Олімпік" в першому турі УПЛ з рахунком 1:4 програли "Динамо".

Огляд матчу опублікував офіційний YouTube-канал "Шахтаря".

"Шахтар": останні новини