Юрій Дячук-Ставицький більшу частину кар'єри провів у Карпатах / фото ФК Карпати

На 74-му році життя перестало битися серце відомого львівського тренера та функціонера Юрія Дячука-Ставицького.

Про це повідомила прес-служба "Карпат".

Відзначається, що Дячук-Ставицький помер після важкої та тривалої хвороби.

Під керівництвом фахівця "Карпати" стали першим представником Першої ліги, який вийшов до півфіналу Кубка України. Також Дячук-Ставицький входив в тренерський штаб Мирона Маркевича - команда під їх керівництвом в 1998-му році зайняла третє місце в чемпіонаті України та виступала в Кубку УЄФА.

Багато років функціонер працював у структурі "Карпат" на посаді віце-президента та спортивного директора, а також розвивав дитячо-юнацький футбол клубу.

УНІАН раніше повідомляв про те, що пішов з життя італійський тренер, який вигравав Кубок УЄФА.