"Дніпро" - "Донбас" / uhl.com.ua

В Херсоні на арені «Фаворит» завершився матч регулярного чемпіонату Української хокейної ліги, в якому хокеїсти місцевого клубу «Дніпро» приймали донецький «Донбас».

Поєдинок завершився мінімальною перемогою "Донбасу" - 1:0. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Незважаючи на потужний перший період у виконанні обох команд, рахунок у перші 20 хвилин не був відкритий.

Проте вже на старті другого періоду масована атака донеччан завершилася результативно: Олександр Костіков з передачі Кирила Жовніра відправив шайбу у порожній кут воріт. 0:1.

Надалі на майданчику точилася рівна гра з невеликою перевагою "Дніпра", який мав можливості зрівняти рахунок, однак "Донбас" рятували надійні дії голкіпера Богдана Дяченка.

В результаті "Донбас" здобув першу перемогу в чемпіонаті над херсонським клубом. Цей успіх дозволив команді Сергія Вітера зрівнятися з "Кременчуком" в турнірній таблиці з 62 очками. Лідирує "Дніпро", у якого 67 балів.