"Дніпро" - "Одеса" / fbu.ua

У середу відбулися два матчі в рамках чвертьфінальних серій плей-офф української баскетбольної Суперліги.

«Хімік» обіграв вдома «Політехнік» в першому матчі 1/4 фіналу, повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок вийшов дуже конкурентним, а його результат визначився в самій кінцівці. За кілька секунд до фінальної сирени перемогу господарям принесли два влучні штрафні кидки у виконанні Деона Едвіна.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став американський легіонер «Хіміка» Крістіан Джонс, який набрав 25 балів. У «Політехніка» 19 очок на свій рахунок записав Телджон Кромер.

Другий поєдинок серії, який може стати останнім, відбудеться 30 березня в Харкові.

«Хімік» – «Політехнік» 83:81 (24:16, 21:24, 14:26, 24:15)

«Хімік»: Рябчук (3 + 6 підбирань), Едвін (19 + 6 підбирань + 8 передач), Войналович (7), Антипов (4), Джонс (25 + 4 передачі) — старт; Павлов (8 + 7 підбирань), Сидоров (14 + 4 передачі), Марченко (1), Ковальов.

«Політехнік»: Девіс (7 + 5 передач), Козлов (16), Кромер (19 + 7 передач), Грем (12 + 8 підбирань), Завадський (12 + 10 підборів) — старт; Рочняк (15), Чугунов, Кузнєцов.

У ще одній зустрічі 1/4 фіналу "Дніпро" вдома переміг вдома "Одесу". Суперники відразу включилися в боротьбу без зайвих притирань. Господарі з самого початку намагалися не дозволяти розігнатися лідерам одеситів. Гості в першій чверті були краще тільки в реалізації триочкових. Тут дніпряни не могли стримати Пустозвонова, який реалізував три спроби. У підсумку в стартовій чверті господарі випередили суперника на один бал.

У другій 10-хвилинці дніпряни додали ще два очки до загальної різниці, хоча по ходу мали 7 балів переваги.

У третій чверті на впевнені дії "Дніпра" гості відповіли ривком 10:0 і вийшли вперед. Але в підсумку заключна 10-хвилинка починалася за рівного рахунку 61:61.

У четвертій чверті лідером атак "Дніпра" став Вільховецький. Господарям вдалося відірватися від гостей, після чого вони довели матч до переможного кінця.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Станіслав Тимофеєнко з «Дніпра», який набрав 27 очок. У «Одеси» 21 бал на свій рахунок записав Брюс Мейсі.

Другий поєдинок серії відбудеться 30 березня в Одесі.

«Дніпро» – БК «Одеса» 92:82 (22:21, 22:20, 15:20, 31:21)

«Дніпро»: Мишула (16 + 5 передач), Вільховецький (7), Закурдаєв (10 + 4 передачі), Глєбов (7 + 5 підбирань 6 передач), Тимофієнко (27 + 5 підбирань + 3 блок-шота) – старт; Шундель (8 + 5 підбирань), Ревзін (3), Сізов (6), Фесенко (8 + 6 підбирань).

«Одеса»: Мейсі (21 + 8 передач), Мартін (10), Пустозвонов (12 + 10 підбирань), Бєліков (10 + 9 підбирань), Хелманіс (16 + 6 підбирань) – старт; Новиков (5), Щепкін, Ткачук (6), Шеляковс (2).