Як оновити Android до останньої версії / фото ua.depositphotos.com

Оновлення операційної системи Android – важливий процес, який дозволяє виправити безліч проблем в роботі вашого смартфона, а також привносить кращу оптимізацію та нові можливості. Від простої зміни дизайну інтерфейсу до закриття "дірок" у захисті, які можуть сприяти витоку персональних даних користувача.

Як правило, непотрібних оновлень не буває, оскільки кожне з них – це поліпшення актуальної версії системи. Навіть якщо різниця не помітна, на перший погляд, повірте, вона є і може в майбутньому врятувати як ваші дані, так і в цілому смартфон. 

Як оновити Android автоматично

За замовчуванням всі телефони на Android перевіряють наявність актуальних оновлень. Регулюється ця функція спеціальною галочкою. Перевірити, чи включена вона, можна по шляху:

Відео дня

"Система" → "Про пристрій" → "Про телефон" → "Версія MIUI".

Шлях може варіюватися в залежності від виробника смартфона, проте його логічна складова залишається незмінною.

Якщо виробник випустить свіжий апдейт, висвітиться повідомлення. Вам потрібно лише натиснути по спливаючому оповіщенню і підтвердити дію. У випадку, коли підтвердження довго немає, смартфон оновиться самостійно, коли ви їм не будете користуватися. Зазвичай цей процес відбувається вночі.

Скріншот

Як оновити Android вручну

У випадках, коли розсилка оновлень версії операційної системи з якихось причин затримується, його можна встановити в ручному режимі. Перевірити наявність оновлення можна по тому ж шляху:

"Система" → "Про пристрій" → "Про телефон" → "Версія MIUI".

Підкреслимо, що різні пристрої мають свій шлях до перевірки оновлень, який, втім, дуже схожий у всіх моделей смартфонів. Коли відкриється відповідне вікно, натисніть на перевірку, почекайте трохи й оновіться в ручному режимі, якщо установка прошивки доступна. 

Пару важливих моментів

  • Варто пам'ятати, що для початку установки оновлення Android акумулятор вашого смартфона повинен бути заряджений більш ніж наполовину, а у деяких виробників – не менше ніж на 80%.
  • Завантаження оновлення рекомендується здійснювати через Wi‑Fi, оскільки прошивка може важити кілька гігабайтів і витратити таким чином весь мобільний інтернет.
  • Під час установки смартфон краще не чіпати – тоді все пройде швидко, гладко і без проблем. Бувають випадки, коли перерваний процес оновлення негативно позначався на роботі смартфона. 

Раніше УНІАН ділився порадами, як прискорити процес друку на смартфоні. Нічого завантажувати або встановлювати не потрібно: всі необхідні інструменти вже вбудовані в систему за замовчуванням.

А якщо ви в пошуках нового смартфона, але не стежите активно за ринком, рекомендуємо список кращих пристроїв 2022 року за співвідношеннм "ціна-якість". Традиційно, найкраще співвідношення ціни і якості демонструє Китайський техногігант Xiaomi і її суббренд Redmi.

Вас також можуть зацікавити новини: