Фото УНІАН

На Тернопільщині передано до суду обвинувачення щодо викладача місцевого вишу, який намагався дати поліцейським 500 доларів хабара.

Читайте такожМедики тернопільської колонії попалися на видачі засудженій справки, яка могла стати підставою для її звільнення

Як повідомили УНІАН в прес-службі обласної прокуратури, встановлено, що 27 грудня минулого року у Тернополі працівники Управління патрульної поліції  по вул. Чалдаєва помітили чоловіка, який поводив себе підозріло. Під час поверхневого огляду у громадянина знайшли поліетиленовий пакет із речовиною, обіг якої заборонено. За висновками експертизи у пакеті містилась сильнодіюча психотропна речовина. Також з’ясовано, що доставлений у відділ поліції громадянин виявився викладачем одного з вищих навчальних закладів міста Тернополя.

З метою уникнення кримінальної відповідальності за незаконне зберігання психотропних речовин, фігурант справи запропонував службовій особі правоохоронного органу неправомірну вигоду у розмірі 500 доларів США та був затриманий під час передачі грошей.

За вчинені кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст. 309 (незаконне придбання, зберігання психотропної речовини без мети збуту) та ч.1 ст. 369 КК України (пропозиція службовій особі, надати неправомірну вигоду, за вчинення службовою особою в інтересах того хто пропонує таку вигоду, дії з використанням наданого їй службового становища)  обвинувачений відповідатиме у суді.