Сюжет дня : Відставка голови "Укрзалізниці" Балчуна

Відставка голови "Укрзалізниці" Балчуна

9 серпня 2017 року Кабмін нарешті звільнив очільника "Укрзалізниці" - поляка Войцеха Балчуна.

На початку засідання голова уряду Володимир Гройсман повідомив, що Бальчун подав заяву про відставку у зв'язку з особистими обставинами, а тимчасово виконуючим обов'язки керівника державної компанії буде призначено першого заступника міністра інфраструктури і голову наглядової ради «Укрзалізниці» Євгена Кравцова.

Зазначимо, що розмови про відставку Балчуна точилися досить довго.

Балчун був призначений на посаду керівника «Укрзалізниці» за результатами відкритого конкурсу розпорядженням Кабінету міністрів 20 квітня 2016 року. До цього він був головою правління польської залізничної компанії PKP Cargo. 

Однак вже з кінця 2016 року міністр інфраструктури Володимир Омелян неодноразово звинувачував Бальчуна у непрофесіоналізмі і повільному реформуванні компанії. У ході засідання уряду 25 січня між Омеляном і Гройсманом відбулася дискусія з приводу проблемних питань у реформуванні «Укрзалізниці» і діяльності її керівника Балчуна.

При цьому контракт з Балчуном було заключено на рік з можливістю продовження, однак Кабмін у літку 2017 року його не продовжив.

Відставка голови "Укрзалізниці" Балчуна - Новини

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності