Влада Саудівської Аравії проводить "туристичну лібералізацію" / фото: videoblocks.com

У Саудівській Аравії змінюють законодавство для розвитку туризму в країні. Зокрема, влада дозволила неодружем іноземним парам винаймати один готельний номер разом.

Про це пише BBC.

Читайте такожУ Британії з'явилася вакансія для туристів із собаками

Раніше іноземні пари, аби зняти спільний номер, повинні були довести, що вони одружені. Тепер це правило скасовано. Водночас місцеві пари, як і раніше, повинні показати документи про шлюб, аби зняти номер разом.

У рамках "туристичної лібералізації" уряд королівства також дозволив жінкам залишатися на ніч у готелі наодинці. Це правило розповсюджується і на громадянок Саудівської Аравії.

Крім того, відповідно до нових правил, жінки з інших країн не зобов’язані "повністю прикриватися", але місцева влада очікує, що вони одягатимуться "скромно". Щодо алкоголю, то він усе ще перебуває під забороною. 

Як повідомляв УНІАН, Саудівська Аравія спростила для громадян низки країн, у тому числі українців, отримання туристичної візи терміном дії до 90 днів.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.