Ілюстрація REUTERS

Управління цивільної авіації Італії (ENAC) пригрозило тимчасово зупинити дію дозволу ірландського авіаперевізника Ryanair на польоти в країну через недотримання правил безпеки COVID-19.

Про це повідомляє Euronews.

У заяві, зокрема, йдеться про те, що перевізник систематично не дотримується національні правила зі зниження ризику передачі COVID-19 під час польотів у та з італійських аеропортів.

Читайте такожSkyUp вирішила продовжити польоти з Києва до Одеси та Запоріжжя

ENAC попередило, що коли ірландська авіакомпанія й надалі порушуватиме правила, то вимагатиме від неї здійснювати польоти лише з наполовину наповненими літаками або взагалі скасувати дозвіл для перевізника.

Ryanair відповів, що звинувачення ENAC «фактично неправильні».

«Ryanair повністю дотримується заходів, встановлених урядом Італії, і наші клієнти можуть бути впевнені, що ми робимо все, щоб зменшити взаємодію як у літаках, так і в аеропортах», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Авіакомпанія наголосила, що заохочує своїх пасажирів проходити онлайн-реєстрацію і навіть ввела спеціальні процедури посадки, щоб «уникнути непотрібного скупчення пасажирів як біля виходу на посадку, так і на борту літака».

У липні Ryanair оголосив про запуск 16 нових напрямків між Україною та Італією в рамках розкладу на зиму 2020 року і літо 2021 року.

Польоти до країн Європи були відновлені після тривалого карантину, пов’язаного з пандемією COVID-19 у світі. Проте через загрозу поширення небезпечної недуги низка держав ввела спеціальні правила для в’їзду і виїзду громадян. Серед важливих заходів безпеки – дотримання соціальної дистанції, обов’язкові засоби індивідуального заходу та перевірка осіб на наявність хвороби.

З приходом літа і початком туристичного сезону низка курортних країн поступово знімає обмеження, введенні на початку відкриття кордонів, щоб привабити мандрівників. За останніми оновленнями стежить УНІАН. Туризм.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.