Lufthansa з'єднає Львів з Франкфуртом-на-Майні / ілюстрація REUTERS

Головний авіаперевізник Німеччини Lufthansa планує розпочати виконувати прямі рейси з Франкфурта-на-Майні до Львова з 30 квітня 2021 року.

Читайте такожАвіакомпанія Lufthansa не пускатиме на борт пасажирів у звичайних масках

Як повідомляє www.avianews.com, авіакомпанія виконуватиме ці рейси на додаток до маршруту Львів-Мюнхен, який функціонує з 2009 року.

Зокрема, в травні Lufthansa буде виконувати по чотири перельоти на тиждень між Франкфуртом і Львовом: по понеділках, середах, п'ятницях і неділях на регіональних літаках Bombardier CRJ 900.

З 1 червня додасться два додаткових рейси по вівторках і четвергах. В результаті загальна частота польотів досягне шести разів на тиждень.

Вартість авіаквитків Львів-Франкфурт стартує від 5800 грн в обидві сторони за тарифом Lite, який включає перевезення тільки ручної поклажі.

Франкфурт є основним транзитним вузлом Lufthansa. Авіакомпанія пропонує пересадки в цьому аеропорту в інші точки світу, включаючи Америку і Азію.

Інші новини авіакомпаній

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.