SkyUp почав надавати знижки на замовлення додаткових послуг \ Фото facebook.com/skyup.airlines

Лоукост SkyUp ввів нові правила проходження онлайн-реєстрації та вибору місць в залежності від тарифу, за яким куплений квиток.

Читайте такожSkyUp із травня запустити рейсі з Києва до МарселяПасажири за найдешевшим безбагажним тарифом Basic зможуть як і раніше проходити дистанційну реєстрацію і отримувати посадковий талон за 48 годин до вильоту. Система автоматично надасть таким мандрівникам місце. Якщо вони захочуть вибрати собі місце, за це доведеться заплатити, передає avianews.com.

Онлайн-реєстрація за квитками з більш високим тарифом Standard буде відкриватися за 15 днів до вильоту. При цьому пасажири зможуть вибрати безкоштовно місця, починаючи з 6 ряду, за винятком аварійних рядів.

Найдорожчий тариф Flex дозволяє пройти реєстрацію і отримати посадковий талон за 30 днів до вильоту. Пасажири також можуть вибрати будь-яке місце в літаку, в тому числі в перших рядах або в аварійних рядах.

Додатково SkyUp почав надавати знижки на замовлення додаткових послуг для пасажирів з квитками за тарифами Standard і Flex. У випадку зі Standard знижка складе 10%, для Flex — 20%.

Знизити ціну можна на харчування та перевезення тварин, спортивного спорядження та додаткового багажу.

Новини інших авіакомпаній

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.