В ботсаду Гришка вже активно цвітуть троянди / фото Марина Григоренко

Цього літа через дуже теплу весну в Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України в Києві дещо змістилися традиційні сезони цвітіння його найвідоміших колекцій.

Так, бузок у головному столичному ботсаду квітнув вже у середні квітня, хоча зазвичає пік його цвітіння припадає на середину травня. Також раніше за норму розпустилися сакури, магнолії, півонії, азалії та рододендрони.

Аналогічна ситуація склалася і з трояндами. Зазвичай пік цвітіння в знаменитому саду троянд в ботсаду Гришка спостерігається наприкінці червня чи на початку липня.  Цього ж року їх масове цвітіння припало на першу половину червня.

Відео дня

Звісно, троянди в столичному ботанічному саду цвістимуть майже до кінця літа, але вже в менших масштабах одночасно.

Тим часом, в ботсаду Гришка вже починає активно розпускатися лаванда, а за тиждень-два можна буде спостерігати масове цвітіння декоративних лілій.

Також на ставках в ботсаду вже розпустилися водяні лілії.

Відвідування ботсаду імені Гришка у Києві

Ботсад Гришка працює щодня з 8:30 до настання сутінок у вересні-квітні та з 8:30 до 21:00 у травні-серпні. Оранжерея відкрита з 11:00 до 18:00, понеділок та вівторок – санітарні дні.

Дорослий квиток до київського ботсаду наразі коштує 100 гривень, є система знижок для дітей, пільгових категорій та військових – квитки за 50 гривень чи безкоштовні.

Квитки можна придбати у касі або на турнікетах безконтактним методом оплати.

В оранжерейний комплекс квитки варто купувати додатково – за 50 гривень на вході до оранжереї.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.