'Відрізати і на кіл посадити': окупант наказав обезголовити полоненого воїна (аудіо)

Російський командир наказав обезголовити українського полоненого.

Цей злочинний наказ окупант віддав по радіозв'язку. Фрагмент перехоплення опублікувала "Українська правда".

На аудіо чутно, що командир росіян наказав відібрати в полонених зброю та жорстоко вбити їх. За інформацією видання, запис було зроблено 17 червня цього року.

"Автомати американські... Все забрати: документи, гроші, золото, діаманти. Зуби виколоти, голови відрізати і мені принести. Давай, відріж голову п*дару голову і на кіл її посади. Ось, звідти вони (українці - УНІАН) заходять, нехай вона на колі у них буде, щоб вони бачили... Сказав: відрізати п*дару голову і насадити її на кіл на вході у Старомайорське. Що тобі незрозуміло?", - заявив окупант.

Обезголовлення воїна 17 червня

Як повідомляв УНІАН, 18 червня генпрокурор Андрій Костін заявив, що на Донеччині російські загарбники обезголовили українського військовослужбовця. 

"Нові жахливі докази злочинної політики рф, спрямованої на знищення українців. Ми отримали інформацію, що російські командири віддали наказ не брати в полон українських військовослужбовців, натомість вбити їх з нелюдською жорстокістю - шляхом обезголовлення. Факт обезголовлення українського захисника зафіксовано на Донеччині", - написав він.

За його словами, такий вчинок є "жахливим варварством, якому не місце у 21 столітті". 

Вас також можуть зацікавити новини: