Російський письменник заявив, що Путін загнаний в кут, й передрік сумний кінець РФ / фото REUTERS

Російську Федерацію очікує розпад та перетворення на нову закриту країну. Сумний російський сценарій поганий й для України, тому що Москва не дасть українцям спокійно жити. 

Про це розповів російський письменник Борис Акунін в ефірі телеканалу Freedom.

"Держава Російська Федерація проживає останню главу своєї недовгої історії. Ця глава жахлива і ганебна. Після цього, мабуть, буде розпад і якась інша держава, яка буде менш небезпечна для сусідів, ніж путінська держава", - зазначив письменник.

Відео дня

За його словами, за найгіршого сценарію на карті з'явиться такий собі "Північний Іран".

"Це буде ізольована, замкнута територія, наїжачена проти всього світу, з прискореним станом гниття, поки не відбудеться вибух. Це дуже сумний та страшний сценарій, тому що він дуже поганий для всіх, не тільки для Росії. Він поганий для світу й особливо поганий для сусідніх країн, в першу чергу для України. Річ у тому, що поруч весь час буде знаходитися агресивна та ворожа держава, яка не дасть Україні будувати мирне життя й нормально розвиватися, навіть коли припинитися фаза гарячої війни", - пояснив Акунін.

При цьому він вважає, що Росія воєнну перемогу здобути не зможе, політична перемога – виключена.

"Відчуття таке, що війна триватиме довго, тому що Путін вже перебуває в безвихідній ситуації", - підсумував літературознавець.

Як раніше повідомляв УНІАН, політичний діяч, кандидат юридичних наук Марк Фейгін заявив, що можливо, розпад Росії вже є неминучим, але залишається відкритим питання, в які терміни це відбудеться.

Вас також можуть зацікавити новини: