Путін розуміє, що програє, упевнений політолог / фото ua.depositphotos.com

У Путіна зараз одне завдання - зачепитися за якусь "почесну нічию" і продати це своєму населенню. Таку думку висловив політолог і публіцист Андрій Піонтковський, передає "Еспресо".

"Він уже зрозумів, що йому не бути володарем світу і що йому тепер треба втриматися при владі в країні, яка програла війну. Його завдання зараз - зачепитися за якусь "почесну нічию", яку він зможе продати своєму населенню. Ця почесна нічия - план, до якого примушували Україну весь час, так званий корейський варіант", - скасував експерт.

На думку Піонтковського, Путін розуміє, що залишилося зовсім небагато часу до того, коли Захід зробить вирішальний крок:

Відео дня

"Я пропоную це в кожному своєму виступі останні три місяці - стерти останню "червону лінію". Вона полягає в тому, що за штурвалами західних літаків мають бути виключно українські пілоти. Немає такої кількості українських пілотів, яких підготували на Заході. Сто, а краще двісті літаків у небі України визначать результат війни за кілька тижнів, тому що з їхньою допомогою Україна викине остаточно російське угруповання з Криму, що спричинить політичний колапс режиму".

Нагадаємо, раніше УНІАН писав, що глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна і партнери шукають можливість запрошення Росії на другий Саміт миру:

"Ми покажемо, що українці - жертви російської агресії, але сильна і героїчна нація. Ми покажемо, що можна і потрібно вирішувати цю проблему відкрито, за одним столом".

Вас також можуть зацікавити новини: