Росія може підсилити Північну Корею своїм досвідом використання дронів, зазначив експерт / фото kcna.kp

Директор програми "Північна Америка" Ради зовнішньої політики "Українська Призма" Олександр Краєв пояснив, чим Путін та північнокорейський лідер Кім Чен Ин можуть обмінятися, і назвав це "диктаторською взаємовиручкою".

Про це він сказав у коментарі УНІАН, відповідаючи на запитання щодо того, навіщо Путіну візит до Північної Кореї, чого він хоче і що може отримати, а що дасть Кім Чен Ину натомість.

"Якщо ми кажемо про візит Путіна до Кім Чен Ина, то тут назвемо це так класично - обмін диктаторів. Тобто це, в першу чергу, торгівля зброєю, це взаємний обмін технологіями, при чому Росія може дати Північній Кореї вже перевірені технології на фронті", - зазначив Краєв.

Відео дня

Крім того, за його словами, Росія може підсилити Північну Корею своїм досвідом використання дронів та боротьби з ними. Адже Північна Корея лише починає освоювати цей напрямок.

"Звісно, ми бачимо, в Кореї досі достатньо яскраво представлена, якщо можна так сказати, проблема голоду і взагалі доступу до якихось базових ресурсів. А Росія поки що єдине, що може стабільно виробляти, - це зброя і їжа. Тому ось цим також будемо спостерігати певний обмін, певну торгівлю", - зазначив експерт.

Так, зауважив він, це певна "диктаторська взаємовиручка": "Це абсолютно низинний рівень обміну: зброю на їжу і навпаки. Але, на жаль, ми бачимо, що на противагу нашій коаліції, на противагу всім активностям української дипломатії, американської дипломатії, ми бачимо, що і диктатори також починають активізовувати власну співпрацю".

Візит Путіна до Північної Кореї

Як повідомлялося, Путін вперше за 24 роки прибув до Північної Кореї. Візит триватиме два дні, країни мають підписати договір про стратегічне партнерство.

Напередодні візиту Путін опублікував статтю, в якій подякував КНДР за підтримку Росії у війні, а також заявив, що вони готові до "тісної взаємодії, щоб зробити міжнародні відносини більш демократичними і стабільними".

CNN зазначило, що візит Путіна до Північної Кореї може мати наслідки далеко за межами поля бою в Україні. Це значний крок до заснованого на спільній ворожості до Заходу і його союзників партнерства, який розширює можливості обох лідерів та поглиблює глобальні лінії розломів.

Вас також можуть зацікавити новини: