Субота,
30 липня 2016

Наші спільноти

Пайєтт: новий генпрокурор України повинен мати довіру суспільства

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявляє, що новий генеральний прокурор України повинен мати довіру суспільства.

Джеффри Пайетт, посол США / REUTERS
REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це Пайєтт сказав на 12-й щорічній Інвестиційній конференції у Києві. Посол відзначив необхідність відновлення довіри до органів прокуратури у боротьбі з корупцією.

Пайєтт: президент має узгодити кандидатуру нового генпрокурора з Радою і суспільством

"Я хочу відзначити мужнє рішення президента Порошенка змістити з посади неефективного генерального прокурора (Віктора Шокіна - УНІАН). Це рішення відкриває можливість призначення нового генерального прокурора, який користується суспільною довірою, якого поважають у Верховній Раді, якого поважає громадянське суспільство та який може відновити ці інституції (у боротьбі з корупцією)", - заявив Пайєтт.

Посол відзначив, що важливою віхою у 2016 році повинна стати консолідація української влади навколо цінностей Революції гідності, особливо продемонструвати готовність змінювати систему та інституції у побудові верховенства права.

Як повідомляв УНІАН, у Верховній Раді зареєстровано внесений президентом України Петром Порошенком проект постанови про надання згоди на звільнення Шокіна з посади генпрокурора (№ 4122).

Голова ВР Володимир Гройсман заявив сьогодні, 10 березня, що питання звільнення Шокіна парламент має розглянути наступного пленарного тижня,

Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку