Найсмішніше фото дикої природи 2020 року / фото instagram.com/comedywildlifephotо

Журі конкурсу Comedy Wildlife Photography Awards визначило фотографію-переможця у 2020 році. На знімку зображена черепаха Террі, яка нібито показує «середній палець».

Про рішення повідомили на сторінці конкурсу в Instagram.

Читайте такожПінгвін "з похмілля" і "риба-посміхака": Comedy Wildlife Photography вибрала найсмішніші фото тварин 2020 року

Автор знімка Марк Фіцпатрік розповів, що тварина показала йому непристойний жест, коли він плавав біля острова Леді-Елліот в австралійському штаті Квінсленд. У подарунок він отримає трофей ручної роботи з Танзанії, путівку на сафарі в заповідник Масаї Мара в Кенії та нову камеру Nikon.

«Дуже радий та задоволений тим, що удостоєний звання комедійного фотографа року. Коли я сфотографував черепаху Террі, що показує мені середній палець на острові Леді-Елліот, я навіть уявити собі не міг, скільки людей з усього світу отримають від цього знімка таке задоволення!» - прокоментував автор фото.

Інші оцінені знімки

Приз глядацьких симпатій дістався знімку O Sole Mio!, на якому зображений ховрах, який співає.

Знімок ховраха отримав приз глядацьких симпатій / фото comedywildlifephoto.com

А нагороду в категорії Serian Creatures on the Land від організатора сафарі в Кенії Serian отримала фотографія єнота, застряглого в дуплі.

Знімок застряглого в дуплі єнота отримав нагороду в категорії Serian Creatures on the Land / фото comedywildlifephoto.com

Вас також можуть зацікавити новини