У якому місті найдешевші квартири 2024 року / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Мало хто знає, але купити житло за кордоном іноді дешевше, ніж у власній країні. Звісно, існують певні підводні камені, але загалом, деяким людям такі варіанти цілком підходять. Ми розповімо, де в Європі найдешевші квартири і будинки, і як можна їх придбати.

Де найдешевше житло за кордоном - список країн

Кожна людина собі приблизно уявляє, де у світі найдешевші квартири - напевно, на думку одразу спадають африканські та мусульманські країни з низьким рівнем життя. Проте, виявилося, що дешева нерухомість за кордоном можлива навіть у Європі - нижче наводимо приклади.

  • Самбука, Італія

Якщо ви хочете купити будинок за кордоном за 1 євро, то сміливо можете вибирати цей регіон "країни у формі чобота". Політика влади проста - у містах і селах з низькою щільністю населення пропонують дуже дешеве житло. Це потрібно для того, щоб повернути "життя" в місцевість і уникнути появи порожніх будівель. Але є нюанси - по-перше, будинки в Самбуці далеко не нові, а по-друге, кожен, хто купить будинок, зобов'язується відремонтувати його за 3 роки і витратити 15 000 євро.

Відео дня
  • Рубе, Франція

Купити будинок за кордоном у мальовничому місці на кордоні з Бельгією вийде і у шанувальників французької культури. Міська влада постійно розвиває місто і хоче, щоб воно було заселене новими мешканцями. Нерухомість там продається за 1-2 євро, але вона, звісно, буде дуже старою. Умова тільки одна - прожити в будинку 5 років і вкласти пристойну суму в ремонт.

  • Окутама, Японія

Міста з найдешевшою нерухомістю можна знайти і в Японії, оскільки місцеві люди вірять, що якщо в оселі трапилося лихо (смерть людини або інше серйозне горе), то жити там більше не можна. Тому японці залишають свої квартири і будинки, а іноземці купують їх. Людині, яка придбала таку нерухомість, пропонується спеціальна програма, згідно з якою вік нового власника має бути не більш як 43 роки, а прожити в будинку потрібно 22 роки, тоді він стане вашим.

  • Буффало, США

У рамках програми Urban Homestead Program ви можете купити будинок в Америці за 1 євро, але повинні виконати умови. По-перше, прожити в ньому 3 роки, по-друге, серйозно вкластися в ремонт. Завдяки наявності "американської мрії" та активному припливу іноземців у країну, у влади міста виходить відновлювати житлові будівлі коштом людей і не зносити їх.

Вас також можуть зацікавити новини: