Ігор Ніконов: «Завдяки ощадливому використанню енергоресурсів цієї зими кияни зекономили значні кошти»

16:40, 04 квітня 2015
Альтернативна енергетика
278 0

Перший заступник голови КМДА наголосив на необхідності впровадження енергозберігаючих технологій.

Киевляне сэкономили на энергоресурсах / Фото УНИАН

Завдяки ощадливому використанню енергоресурсів цієї зими кияни зекономили значні кошти. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ігор Ніконов під час відкриття виставки-форуму «Доступне та енергоефективне житло – 2015».

Він наголосив на необхідності впровадження енергозберігаючих технологій та наголосив на важливості продовження термосанації житлових та адміністративних будівель.

«Виконання робіт із комплексної термосанації дозволить значно зменшити теплові втрати. Так, лише встановлення теплового лічильника знизить фактичне споживання тепла, в порівнянні з розрахунковим, майже на 30%», – зауважив він.

Саме тому, за словами першого заступника голови КМДА, бюджетом міста на 2015 рік на реалізацію енергозберігаючих проектів передбачено 152,1 млн грн, на термомодернізацію будинків бюджетної сфери – 60 млн грн, на встановлення теплових лічильників у житлових будинках – ще 50 млн грн.

Ігор Ніконов також зазначив, що комплексної термосанації в столиці потребують більше 11 тисяч житлових будинків та понад 1500 адміністративних. «Крім утеплення огороджувальних конструкцій будівлі, має бути проведена реконструкція системи опалення будинку з регулюванням внутрішніх температур, реконструкція систем вентиляції та забезпечено впровадження альтернативних джерел енергії», – підсумував Ігор Ніконов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter